Rüyada tepsi istemek

Rüyada tepsi istemek kazancında da artış meydana geleceğine ve rüya sahibinin hayatından memnun olacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, endişelerin biteceğine, hayatında belanın ve uğursuzluğun kol gezeceğine, herkesin parmakla göstereceği kadar başarılı bir iş hayatına kavuşacağına, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine, uğradığı haksızlığın düzeltileceğine, uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına delalet eder.

Rüyada tepsi istemek gördüyseniz:

  • Duygularınızın önüne geçmenizde engeller olabilir.

Rüyada tepsi tepsi baklava börek görmek iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, dertlerin biteceğine, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine inanılır.

Rüyada tepsi tepsi pasta börek görmek bir sebeple kısa süreli de olsa bir ayrılık yaşanacağına, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına ve büyük bir üzüntü yaşayarak nerede hata yapıldığının düşünüleceğine, bir sebeple çok kötü bir duruma düşeceğine, neredeyse kahrolacağına inanılır.

Rüyada tepsi tepsi tatlı yemek çok başarılı adımlar atacağına, maddi anlamda büyük kayıplar verileceğine, sorunların yeni sorunlar doğuracağına alamet etmektedir.

Rüyada tepsi tepsi ekmek görmek yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına, hem de yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına alamet eder.

Rüyada tepsi tepsi poğaça yapmak maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, yakın zamanda istenmeyen bazı tartışmaların yaşayacağına, hayırlı ve çok güzel olaylar yaşayacağına, rahat edeceği bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada tepsi tepsi tatlı görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, önemli ve saygın birinden yardım alacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine yorulur.

Rüyada tepsi tepsi baklava yemek konfor içinde yaşayacağına, yaşam sevincinin, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada tepsi tepsi börek yapmak yalan söyleyeceğine ve bu tip durumlar yüzünden iş konusunda da büyük sıkıntılar yaşayacağına, şansının her zaman yaver gideceğine işaret eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.