Rüyada tepsi içinde kına görmek

Rüyada tepsi içinde kına görmek eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına, yakında başlayacak aşk macerasına, çok büyük güven duyulan kişiden ihanet görüleceğine, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına, kişinin tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine, işlerinde başarısızlığa düşeceğine, elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına tabir olunur.

Rüyada tepsi içinde kına gördüyseniz:

  • Alışılmadık bir kişiyle yapılan iş birlikleri, ortaklıklar ya da kurulan ilişkiler fayda getireceği gibi, mücadele içeriyor da olabilir.

Rüyada tepsi içinde kına görmek yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine, insanlar arasındaki iyi imajının sarsılacağına, mal mülk sahibi olacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir tepsi kına görmek ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine yorulur.

Rüyada tepsi içinde bal görmek bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, hayatını çok güzel ve rahat bir şekilde sürdürmesine vesile olacak ve sevdikleri ile mutlu olmasını sağlayacak işlere gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada tepsi içinde çay görmek beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok zor bir duruma düşüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada tepsi içinde yemek görmek işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, kirli bir dere suyunda yüzmek ise kişinin yaşayacağı kötü olaylara ve duyacağı bazı laflar neticesinde sıkıntı içinde kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tepsi içinde elma görmek uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine, rüyayı gören kişinin varını yoğunu kaybedeceğine yorulur.

Rüyada tepsi içinde para görmek onunla gönül ve fikir birliği edeceğine, bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına, kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına delalettir.

Rüyada tepsi içinde et görmek artık daha dikkatli davranacağına ve böylece daha rahat edeceğine, ilerleyeceğine, yükseleceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.