Rüyada temiz apartman görmek

Rüyada temiz apartman görmek para konusunda da ciddi kayıplar yaşayacağına, karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, kazancının eksileceğine, çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına, sağlıkla ilgili gelişmelere, sakin bir şekilde ilerleyen bir projeye girip çok emek verdikten sonra hiç istemediği bir sıkıntı yaşayacağına, iş konusunda parmakla gösterilecek bir yönetici haline geleceğine, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına ve bu durumun uzun süre böyle devam edeceğine, ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine delalet eder.

Rüyada temiz apartman gördüyseniz:

  • Bazı konulara inançlı yaklaşımınızın olumlu sonuçları olabilir.

Rüyada temiz apartman görmek kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine, gözden düşeceğine, ayıplanacağına yorulur.

Rüyada apartman yaptırmak en yüksek makamlara oturacağına, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine, kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine alamet eder.

Rüyada apartman devrilmesi alacağı bazı iş tekliflerini değerlendirmek için kısa süreli olarak bir tatile çıkacağına, gözyaşı dökeceğine, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına delalettir.

Rüyada apartman toplantısı ailesi ve diğer yakınları ile koyu muhabbette olacağına, arkadaşlarla aranın bozulacağına inanılır.

Rüyada apartman yapılması refah düzeyinin artacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, büyük bir işin sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada apartman merdiveni tabiri caizse derin bir oh çekeceğine ve hayırlı günler yaşayacağına, herkesin istediği şeye kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada apartman dairesi dolayısıyla da imkanlarının artacağına, çok büyük bir aşkı, sevgiyi kaybederek ömür boyu pişman olacağına işaret eder.

Rüyada yeni apartman böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına, emeklerin boşa gitmeyeceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.