Rüyada telefonun titremesi

Rüyada telefonun titremesi buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, sıkıntı ve zahmet çekileceğine, hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, az da olsa feraha çıkılacağına, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına, daima afiyette olacağına, çok büyük bir ferahlık duygusu yaşayacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, kişinin işlerini büyütüp geliştireceğine ve devlet nazarında da hatırı sayılır işler yapacağına delalettir.

Rüyada telefonun titremesi gördüyseniz:

  • Kariyerinize veya iş hayatınıza olumlu etkisi olacak kişilerle iletişim kurmalısınız.

Rüyada cep telefonun erimesi işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, isyan edeceğine delalet eder.

Rüyada telefonun alınması herhangi bir sorun ve sıkıntı durumlarında sadece kendini bildiği doğrultuda giden rüya sahibinin, yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına, hayırsız bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada telefonun kaçırılması deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, üzücü olaylar yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada cep telefonun yamulması borcunun çok olacağına, onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine alamet eder.

Rüyada cep telefonun kapanması iş alanında programsız çalışmanın ve planlara uymamanın neticesinde itibarın zedeleneceği durumlar içine girileceğine, kişinin de hiç olmadığı kadar bahtiyar olacağına alamet etmektedir.

Rüyada cep telefonun patlaması eğitimle ilgili verilecek bir karar üzerine yurt dışına çıkılacağına, ancak işin ilerleyen aşamalarında ortak olduğu kişinin pek güvenilir biri olmadığını anlayacağına tabir olunur.

Rüyada telefonun çatlaması böylece daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine, verdiği sözlerde durmayan insanlara ve kefil olunan biri yüzünden borçlu duruma düşüleceğine rivayet eder.

Rüyada telefonun arızalanması insanların takdirini kazanacağına, sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine yorulur.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.