Rüyada telefonun kırmak

Rüyada telefonun kırmak sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına ve mutlu günlerin geleceğine, bir sebeple moral olarak çok kötü olacağı bir döneme gireceğine, yakında işlerinin aksayacağına, arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, bekar ise evleneceğine, son zamanlarda insanlar ile arasının açılacağına, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, zor durumların biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, bunun da rüya sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine ve kendisini çok heyecanlandıracağına alamet etmektedir.

Rüyada telefonun kırmak gördüyseniz:

  • Bazı konuları ertelemeye veya üstünde durmamaya çalışsanız da, net olunması ya da tepki verilmesi gerekiyor olabilir.

Rüyada telefonun açılması kendisine miras yolu ile kalacak bir arsa veya tarlanın satışından sonra yüksek meblağlar kazanacağına, rızkını kazanacak kadar çalışıp, geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine yorulur.

Rüyada cep telefonun erimesi aksiliklerin aşılacağına, yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına yorulmaktadır.

Rüyada telefonun arızalanması adeta havalara uçacağına, bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine rivayet eder.

Rüyada telefonun alınması huzurunun yerinde olacağına, daha sonra çok iyi bir hale geleceğine delalet eder.

Rüyada telefonun titremesi yolcu ve gurbette ise vatanına dönmeye, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına delalettir.

Rüyada telefonun dağılması sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına delalet eder.

Rüyada telefonun donması akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine işarettir.

Rüyada telefonun çatlaması sıkıntılarından kurtulacağına, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.