Rüyada telefonda fotoğraf silmek

Rüyada telefonda fotoğraf silmek duaların kabul göreceğine, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, hakkını koruyamadığı gibi, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine, kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine, çok büyük zararlar edeceğine ve çok daha uzun bir dönem problemler ile baş etmeye çalışacağına, bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına, dininden, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine ve ahiret hayatı için de güzel işler yapacağına, yaşam standartlarının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada telefonda fotoğraf silmek gördüyseniz:

  • Bir erkekseniz, erkeklerle yapılacak olan gurup aktivitelerine açıksınız.

Rüyada telefonda fotoğraf silmek kurulu bir düzenin sağlanacağına, eline geçen kazancı daha da arttıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada telefonda fotoğraf bakmak gözyaşı dökeceğine, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, gelirinin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada telefonda fotoğraf görmek aile içinde her şeyin yolunda olacağına, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada fotoğraf makinesiyle fotoğraf çekmek ruhunun tüm kötülüklerinden arınacağına, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, düşmanlarını ve rakiplerini de kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine rivayet eder.

Rüyada fotoğraf çalmak hayal edilen herşeye kavuşulacağına, sorunların tamamen biteceğine, sıkıntılı bir döneme girileceğine, musibetlerin ve sorunların yakın zaman içinde daha da artacağına inanılır.

Rüyada fotoğraf flaşı gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, yeni gayrimenkuller alınacağına, sağlık sorunlarının son bulacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine alamet eder.

Rüyada fotoğraf toplamak kurtuluş yollarına ulaşacağına, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına rivayet eder.

Rüyada fotoğraf yollamak iş alanında programsız çalışmanın ve planlara uymamanın neticesinde itibarın zedeleneceği durumlar içine girileceğine, özellikle yakın çevresinden beklemediği olumsuz davranışlar görmesi yüzünden canının sıkılacağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

One thought on “Rüyada telefonda fotoğraf silmek

  1. Rüyada erkek arkadaşımın fotoğrafı telefonumdan kendiliğinden siliniyordu bu ne anlama geliyor acaba

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.