Rüyada tek boynuzlu keçi görmek

Rüyada tek boynuzlu keçi görmek ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına ve lüks bir hayat süreceğine, eğer maddi bir durumsa elinde olan ne kadar para varsa bu kişi için harcayarak daha kötü bir duruma düşmesine ve daha fazla sıkılmasına engel olacağına, bazı büyük sorunlarla karşılaşacağına, ancak daha sonra yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine, elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine, yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına, çalışma hayatını kurtarmak amacıyla istenmeyen yollara girileceğine ve tartışmaların arasında kalınacağına, planlı ve programlı davranacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tek boynuzlu keçi gördüyseniz:

  • Kıskançlığa veya inatlaşmaya bağlı uyumsuzluklar ya da anlaşmazlıklar söz konusu olabilir.

Rüyada boynuzlu keçi kovalaması çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada tek boynuzlu keçi görmek zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, şans ve bereket kapılarının açılacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz boynuzlu keçi görmek onunla ileride çok mutlu olacağı evlilik hayatı için hayırlı bir başlangıç yapıp, birlikteliğe başlayacağına, bir sebeple bu durum için çeşitli önlemler alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada boynuzlu siyah keçi görmek yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine, parasız ve ekmeksiz kalacağına işarettir.

Rüyada boynuzlu keçi den kaçmak bir yandan cenaze olacağına, umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına alamet eder.

Rüyada boynuzlu beyaz keçi görmek engel teşkil edeceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına delalettir.

Rüyada siyah boynuzlu keçi görmek üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına ve zarar edeceği bir duruma düşeceği bir sırada kendisini ihtar edecek bir kişi sayesinde durumunu düzelteceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını da atlatması için çok etkili olacağına yorulur.

Rüyada büyük boynuzlu keçi görmek hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, atılacak adımlar sayesinde işlerinin her geçen gün daha da artacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.