Rüyada tavuk ve tavuk pisliği görmek

Rüyada tavuk ve tavuk pisliği görmek ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine, kişinin büyük heveslerle girdiği işlerinin başarısızlıkla sonuçlanacağına, elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına, bu projelerden birinin başına kendisinin getirileceğine, hayırlı bir sürece girileceğine, kazancın daha da artacağına, kendi işini kurup başına geçeceğine, ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, yeni iş teklifleri alacağına, kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına rivayet eder.

Rüyada tavuk ve tavuk pisliği gördüyseniz:

  • Olayları şansa bırakmak doğru olmayabilir.

Rüyada tavuk ve tavuk pisliği görmek rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına delalet eder.

Rüyada tavuk pisliği temizlemek bazı küçük sorunların gittikçe büyüyeceğine, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına işarettir.

Rüyada tavuk ve pisliği görmek iş beğenmeyen veya gözü yüksekte olan kimselerin hayal kırıklıklarının çoğalacağına, anlaşma sağlayıp el sıkışacağına yorulmaktadır.

Rüyada evinde tavuk pisliği görmek aralarındaki problemlerin çözüleceğine, uğranılan zararların hızlı bir şekilde telafi edileceğine delalet eder.

Rüyada tavuk pisliği dünyevi hayatında bol nimete kavuşacağına, kendisine çok daha hayırlı ve güzel bir hayat kuracağına delalet eder.

Rüyada tavuk pisliği yemek işinde geniş yetkilerle donatılacağına, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada eline tavuk pisliği bulaşması eşlerin boşanacağına, ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına ve çok iyi yerlere geleceğine tabir olunur.

Rüyada üzerine tavuk pisliği bulaşması yapılacak olan büyük bir çalışma sayesinde çok daha hayırlı kazançlar elde edileceğine, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments