Rüyada taşlı altın yüzük takmak

Rüyada taşlı altın yüzük takmak sevdiği kişiden ihanet göreceğine, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına, rahat ve güzel günler geçireceğine ve bu durumun geçici değil, bir ömür olacağına, yaptıklarının tüm sorumluluğunu üzerine alarak hareket edeceğine, emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, kendisine kar ve mutluluk getireceğine, sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine, zor zamanların biteceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına, çok sıkıntılı durumlara düşüleceğine, iş hayatının bir daha düzelmemek üzere bozulacağına alamet eder.

Rüyada taşlı altın yüzük takmak gördüyseniz:

  • Haber kaynaklarını iyi incelemelisiniz.

Rüyada taşlı altın yüzük takmak bol kazançlı günler geçireceğine, verdiği sözleri tutacağına, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle onu yanında barındıracağına rivayet eder.

Rüyada altın taşlı yüzük bulmak ondan her zaman iyi haberler alınacağına, böylelikle sosyal ilişkilerinin de güçleneceğine ve psikolojik olarak rahatlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada altın ve taşlı yüzük görmek dertlerinin dermanına kavuşacağına, yüzünün güleceğine, anlaşmazlıkların baş göstereceğine tabir olunur.

Rüyada altın mavi taşlı yüzük görmek işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına, patron koltuğuna yükseleceğine delalet eder.

Rüyada kırmızı taşlı altın yüzük görmek bunalıma gireceğine, başarısız olacağı duygusundan kurtulmaya çalışacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına delalettir.

Rüyada altın kırmızı taşlı yüzük görmek eline geçen kazançla yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine delalet eder.

Rüyada beyaz taşlı altın yüzük takmak güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine, maddi sıkıntı çekenlerin feraha çıkacağına inanılır.

Rüyada taşlı altın yüzük beklemediği bir anda karşısına çıkacak kötü şeyler ile uğraşmak zorunda kalacağına, işindeki verimliliğin düşeceğine, dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.