Rüyada taşların üzerine yatmak

Rüyada taşların üzerine yatmak kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına, allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına, huzurunun ve mutluluğunun da azalacağına, ona özlemle sarılacağına, zafer elde edeceğine, sevdiği kişilerden aldığı destek sayesinde kendisini biraz toparlayacağına, uzun bir seyahate çıkılacağına, fakat rahatsızlıklarının tamamen ortadan kalkmayacağına delalet eder.

Rüyada taşların üzerine yatmak gördüyseniz:

  • Yürümek, spor yapmak, herhangi bir yere gitmek arzuları duyamanız olağandır.

Rüyada taşların üzerine yatmak birçok insanın takip ettiği ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, kötü bir kişinin oyununa gelineceğine, zarar getirecek bir işe girileceğine ve bu işte büyük bir sorun yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada taşların parçalanması onlara seve seve bildiklerini aktaracağına, işinde yükseleceğine delalettir.

Rüyada taşların yuvarlandığını görmek her geçen gün daha büyük kazançlar elde edeceğine, vefakar bir insan olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada taşların üstünden atlamak uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine yorulmaktadır.

Rüyada taşların arasında sıkışmak işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına, zor geçecek bir eğitim dönemi geçirileceğine ve beklenen sonuca ulaşılamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada taşların düştüğünü görmek rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine ve evlat sahibi olacağına, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına işaret etmektedir.

Rüyada büyük taşların yuvarlandığını görmek rahat edeceği bir döneme gireceğine, kurulu düzenin bozulmasına sebep olacak bazı olaylar yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada taşların üstünde namaz kılmak hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine, aile kurma yolunda bazı girişimlerde bulunulacak ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments