Rüyada tarhana yoğurmak

Rüyada tarhana yoğurmak sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine, hastalıklarının düzeleceğine, elinin bollaşacağına, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine, anlaşmazlıkların ve kavgaların son bulacağına, sorunun giderilmesi için çok büyük tavizler verileceğine, hayatının kötüleşmeye başlayacağına, tek başına elde ettiği bu zaferin de doyasıya keyfini yaşayacağına, hayat standardı ve kalitesi olarak kişinin dilediği gibi yaşamaya devam edeceğine işarettir.

Rüyada tarhana yoğurmak gördüyseniz:

  • Egonuz veya zor bir ilişkiniz her zaman yapmak istediğiniz bir şeyi unutturabilir.

Rüyada tarhana başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine işaret etmektedir.

Rüyada tarhana karıştırmak hataların düzeltileceğine, ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada tarhana kokusu uzun bir süre boyunca kendisine gelemeyeceğine, ister istemez çok sorunlu bir zaman geçireceğine delalet eder.

Rüyada tarhana vermek eş, dost ve akrabaya da çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine, kazançlı işler yapacağına, daha fazla gelir elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada tarhana mayalamak sevimsiz bir tartışmanın ortasında kalınacağına, sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada tarhana yoğurmak anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına ve endişeli bir bekleyişe girileceğine, şansının da yaver gitmesiyle her işte muvaffak olmanın tadını çıkaracağına delalet eder.

Rüyada tarhana içmek anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine, sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına işaret eder.

Rüyada toz tarhana görmek kariyer yapma konusunda bazı engellerle karşılaşılacağına, düzgün giden işlerin kötü sonuçlar vereceğine, masa başı bir işe gireceğine işarettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.