Rüyada tanımadığın bir kızı yanağından öpmek

Rüyada tanımadığın bir kızı yanağından öpmek sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, dualarının kabul olacağına, keyifli hale geleceğine, maaşının artacağına, koltuğunun da yükseleceğine, arkadaşları ile ve tek başına katılacağı bu aktiviteler sayesinde çok mutlu olacağına, yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına, kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada tanımadığın bir kızı yanağından öpmek gördüyseniz:

  • Resmi kurum veya kuruluşlarla işlerinize zaman ayırabilir, hukuki veya değil değişik anlaşmalar yapabilirsiniz.

Rüyada tanımadığın bir kızı yanağından öpmek anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, enerjisinin ve canlılığının bitmeyeceğine, bu sayede hep dinç ve genç kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiği kızı yanağından öpmek yenileceğine, şifa bulacağına, mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin bir kızı yanağından öpmesi bunun sonucunda da pişman olup, tövbe edeceğine, başarının düşeceğine, kazancın yetmez olacağına inanılır.

Rüyada genç bir kızı yanağından öpmek hane halkının başına çok vahim bir olay geleceğine, keyifleneceğine ve neşeli olacağına işaret eder.

Rüyada güzel bir kızı yanağından öpmek beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine, sevinçli bir haber alınacağına, bu sayede çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada tanımadığın bir erkeği yanağından öpmek yaptığı işlerde çok zor zamanlar geçireceğine, maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına, bu sayede her anlamda güçleneceğine işaret eder.

Rüyada tanımadığın erkeği yanağından öpmek çok büyük ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, ancak rüya sahibinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarısının ve mutluluğunun önüne geçen kişilerin, olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına, kaderinin yüzüne güleceğine yorulmaktadır.

Rüyada bi kızı yanağından öpmek himayesinde çok sayıda kişinin çalışacağına, aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments