Rüyada tanıdık birinin senden ekmek istemesi

Rüyada tanıdık birinin senden ekmek istemesi yaptığı işlerin durma noktasına geleceğine, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına, çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine, yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, eve kapanıp, kendine döneceğine, eğitimle ilgili olarak bir sıkıntı yaşanacağına, başarıların her geçen gün çoğalacağına, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına, çok kötü günler yaşayacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına, aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine delalet eder.

Rüyada tanıdık birinin senden ekmek istemesi gördüyseniz:

  • Kendisini bir köşeye atılmış önemsizmiş gibi hissetmesine izin vermeyin.

Rüyada tanıdık birinin senden ekmek istemesi uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin de açık olacağına yorulur.

Rüyada tanıdık birinin senden yardım istemesi kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine, karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, bu kimseler sayesinde yaşamına heyecan, renk ve eğlence geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin senden ekmek istemesi ancak durumundan kurtulmazsa kendisini çok bereketli ve güzel zamanlardan mahrum bırakacağına, verilen emeğin boşa gideceğine işaret eder.

Rüyada tanıdık birinin senden hoşlanması zaman zaman kötü giden hayatının renkleneceğine, deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine işaret etmektedir.

Rüyada tanıdık birinin senden kaçması sevdiği kişileri kaybetmesinden ötürü çok zorluk çekeceğine, yaptığı iyiliklerin görülmeyeceğine işaret eder.

Rüyada tanıdık birinin ekmek vermesi hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine hem de ailesini mutlu edeceğine, üzüntü duyduğu konuları kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, zorlukların baş göstereceğine, dertlerin artacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin senden ekmek istemesi her türlü illet hastalığın iyileşeceğine, hayallerin ve duaların kabul, günahların da affolacağına, karamsar olacağına, canının derdine düşeceğine tabir olunur.

Rüyada tanıdık birinin senden para istemesi rahat ve kolay şekilde harcama yapacağına, yaşamının planlarına uygun şekilde ilerlemeye başlayacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nurdan

Ayrılma aşamasında olduğum eşimle rüyamda bi sofradayız benden o sofrada bulunan 2 ekmek var kağıda sarılı biri küçük biri yarım olanı daha tazeymiş onu vermeye niyet ediyorum ve sofrada bulunan pekmez kasesini görüyorum pekmezde verirmisin diyor niyetimde vericek gibiyim rüyamı neye yormalıyım şimdiden teşekkürler