Rüyada tanıdık birinin pantolon vermesi

Rüyada tanıdık birinin pantolon vermesi ticaretinin genişleyeceğine, işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına, yaşanan yokluğun biteceğine, başarıların her geçen gün çoğalacağına, canının sıkılacağına ve insanlara karşı utanç içinde olup kendini kötü hissedeceğine, aile içinden birinin veya rüya sahibinin hastalık, kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına, kendisine birden fazla fırsatlar sunulacağına, saygı göreceği gibi, itibarıyla da sosyal hayatta isim yapacağına, parasal olarak sıkıntı çeken kişilere yardım eli uzatılacağına alamet etmektedir.

Rüyada tanıdık birinin pantolon vermesi gördüyseniz:

  • Zaten uzun süredir onları ihmal ediyorsunuz.

Rüyada tanıdık birinin pantolon vermesi arabuluculuk yapılacağına, sermayesini kaybedeceğine böylece parasız ve işsiz kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin pantolon istemesi güvenilir kişilerle yola çıkılacağına, rahat şekilde geçineceğine, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına delalettir.

Rüyada birinin sana pantolon alması gelişim içine gireceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine alamet eder.

Rüyada ölmüş birinin pantolon giymesi karanlık ve kötü günlerin yakında olduğuna, girilen işlerde bir türlü düzen sağlanamayacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına delalet eder.

Rüyada birinin pantolon giydiğini görmek azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, onları utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine inanılır.

Rüyada birinin siyah pantolon giydiğini görmek hoşluk içinde olacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine, sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine alamet eder.

Rüyada birinin beyaz pantolon giydiğini görmek ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, çok güzel işler yaparak çok büyük paralar kazanılacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada birinin mavi pantolon giydiğini görmek ne yapsa, ne etse de yaptığı hatayı telafi edemeyeceğine, büyük bir hamle yaparak bu durumu kendi lehine çevireceğine, bu çalışmaya benzer sorunlu işleri çözmek için öne çıkacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.