Rüyada tanıdık birinin öpüştüğünü görmek

Rüyada tanıdık birinin öpüştüğünü görmek alışık olmadığı, bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına, yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, kendisi için yeni bir yol çizeceğine, sağlık sorunu yaşayan bir akrabasının durumunun düzelmesi için elinden gelen her şeyi yapacağına, hasret kaldıklarına kavuşacağına ve özlem gidereceğine, endişelerin yerini mutluluğa bırakacağına, şansın da yaver gitmesiyle bambaşka bir hayata kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada tanıdık birinin öpüştüğünü gördüyseniz:

  • Başkalarını memnun etmeye çalışarak seçeneklerinizi kısıtlamamalısınız.

Rüyada tanıdık birinin öpüştüğünü görmek hiçbir maddi sıkıntısı ve geçim sorunu yaşamayacağına, ardın karşısına bazı sorunlar çıkacağına rivayet eder.

Rüyada tanıdık biriyle öpüştüğünü görmek kişinin işinden atılacağı ya da kovulacağına, beklentilerin boşa çıkmayacağına alamet eder.

Rüyada tanıdık bir erkekle öpüştüğünü görmek gelirin tükeneceğine, bulunduğu çevresinde madden ve manen kuvvetleneceğine yorulur.

Rüyada tanıdığın birinin öpüştüğünü görmek kazanacağı başarılar sayesinde büyük iş fırsatları yakalayacağına, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına delalettir.

Rüyada tanıdık bir bayanla öpüştüğünü görmek böylece diğer insanların da dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine, aralarında bir konuşma geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin öpüştüğünü duymak iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bekleyişinin kazanacaklarına ve sahip olacaklarına değeceğine delalet etmektedir.

Rüyada başka birinin öpüştüğünü görmek kişinin iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, sosyal hayatında da bazı değişiklikler yaşanacağına, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada birinin biriyle öpüştüğünü görmek kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine ancak daha sonra sıkıntıların ortadan kalkacağına, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.