Rüyada tanıdığın birine yumruk atmak

Rüyada tanıdığın birine yumruk atmak büyük tartışmalar yaşanacağına, iş hayatında makam sahibi olunacağına, eğer sorunlar varsa en kısa zamanda bu sorunların çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine, üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına, kişinin bu yeni düzene kendisini adapte etmekte zorlanacağına, rızkının her geçen gün daha da artacağına, maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine, büyük maddi kayıp verileceğine, etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdığın birine yumruk atmak gördüyseniz:

  • Bir tartışma sonucu tatsız olaylar yaşayacaksınız.

Rüyada tanıdığın birine yumruk atmak maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine rivayet eder.

Rüyada sevmediğin birine yumruk atmak de rüya sahibinin ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağına, planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin birine yumruk atması sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, kazancının günden güne düşeceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, kendisini çok büyük bir mutluluğa götürecek bir konuda adım atacağına tabir olunur.

Rüyada tanımadığı birine yumruk atmak rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, insanlar arasında iyi anılır olacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada birine yumruk atıldığını görmek maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına, sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada birine yumruk atmak işlerin sarpa saracağına, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına delalettir.

Rüyada tanıdık birine yumruk atmak kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, ilerleyeceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, işinin en iyisi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdığın birine su vermek varolan sorunlarının sona ereceğine, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.