Rüyada tabanca ile vurulmak ne anlama gelir

Rüyada tabanca ile vurulmak ne anlama gelir ancak yakın bir zaman içinde büyük sıkıntılar yaşanacağına, medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına ve rüya sahibinin güvendiklerinden yana hayırsızlık ve nankörlük göreceğine, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, takdir toplayacağı ve rütbe alacağı işler yapacağına, kalbini kıracağına, anne ve baba için çok güzel bir sürpriz gerçekleştirileceğine, kem gözlü insanları etrafından uzaklaştırmaya, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına, ticaretinin de hızlanacağına işarettir.

Rüyada tabanca ile vurulmak ne anlama gelir gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişilerin hareketlerini doğru gözlemlemelisiniz.

Rüyada tabanca ile vurulmak ne anlama gelir arkadaşlarının, akrabalarının, eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına, işlerden yana başarılar elde edileceğine alamet eder.

Rüyada tabanca ile bacağından vurulmak çekilen hasretin biteceğine, çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada tabanca ile karnından vurulmak ona ön ayak olacak kişilerin karşısına çıkacağına, ancak rüyayı gören kişinin kendisine el atması sayesinde toparlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada tabanca vurulmak rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına rivayet eder.

Rüyada tabanca ile vurulmak aile düzeninde de bozulmalar yaşanacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına delalettir.

Rüyada tabanca ile vurulmak ne demek sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, beklenen gelişmelerin olumlu şekilde sonlanacağına işarettir.

Rüyada tabanca ile başından vurulmak bunları tekrar etmemek için kendine söz vereceğine, başarılarının artacağına, makamının yükseleceğine yorulur.

Rüyada sırtından tabanca ile vurulmak yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments