Rüyada tabakta balık

Rüyada tabakta balık kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine ve üzüntü yaşanacağına, kime gideceğine, beklentilerinin gerçekleşeceğine bu sayede tatmin olacağı ölçüde saadeti, kazancı, neşeyi ve sağlığı bulacağına, başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine, daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına, elinde bulunan malı ve mülkü kendisini rahatlatmak için kısa bir zaman içinde harcayacağına, istediği herşeye kavuşacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, ortaya konulacak olan çalışmaların ve projelerin hayır getireceğine, kazancı bol işlerle uğraşıp, hayırlı işler yapacağına işarettir.

Rüyada tabakta balık gördüyseniz:

  • Yapmanız gereken işleri ihmal etmemeye özen göstermelisiniz.

Rüyada tabakta nar görmek kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, belki özel hayatında sıkıntılar yaşayacağına inanılır.

Rüyada tabakta balık anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına, hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada tabakta buz görmek sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine, modern insanlarla tanışılacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir tabakta tuz görmek sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine işarettir.

Rüyada tabakta kan görmek iş ve kazanç kaybına uğrayacağına, hayırlı işlerde yer alacağına işarettir.

Rüyada tabakta çorba çok eğleneceğine, ortaya koyduğu projelerin kıskanan kişiler tarafından kötüleneceğine yorulur.

Rüyada tabakta yoğurt büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tabakta saç görmek hayatının kolaylaşacağına ve daha keyifli hale geleceğine, elinin bollaşacağına, mallarının ve kazancının çoğalacağına, böylece hayatının da düzene gireceğine inanılır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.