Rüyada tabak düşürmek

Rüyada tabak düşürmek neşesinin yerine geleceğine ve yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, kazancını günden güne daha da arttıracağına, başka işlere girme konusunda cesaret vereceğine, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, elinin bollaşmasına vesile olacak ve böylece maddi anlamda çok daha fazla güçlü hale gelmesini sağlayacak bazı girişimlerde bulunacağına, sevdiklerini de koruyacağına delalettir.

Rüyada tabak düşürmek gördüyseniz:

  • Teklifler, jestler veya yardımlar söz konusu olabilir.

Rüyada tabak tabak helva görmek dertlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, evliliğinin istediği gibi çıkmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tabak tabak pilav görmek iş hayatında bir dedikoduya malzeme olacağına, problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine, sürekli dua alarak yaşayacağına inanılır.

Rüyada tabak tabak yoğurt görmek bir sebeple aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına, dinlenmek için zaman yaratılmazsa bir süre sonra vücudun iflas edeceğine alamet eder.

Rüyada tabak tabak bal görmek kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına, devlet işleri ile ilgili mahkemelik durumlar yaşayacağına ve başının derde gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada tabak tabak mantı görmek hayat düzeninin alt üst olacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine işarettir.

Rüyada tabak tabak zeytin görmek ilim irfan öğreneceğine, kısa bir zaman içinde kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada tabak tabak balık görmek atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde büyük ilerlemeler kaydedileceğine, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tabak tabak tatlı görmek yolcu ve gurbette ise vatanına dönmeye, zararların daha çok çalışmayla telafi edileceğine ve zengin olunacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.