Rüyada suyun üzerinde yürümek

Rüyada suyun üzerinde yürümek karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine, kişinin büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına veya aldığı iyi eğitimi doğru firmalarda değerlendirme şansı bularak hayal ettiği kariyer için her türlü iyi şartı ele geçireceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, kısmetinin ve başarıya giden yollarının açık, bahtının da çok parlak olacağına, kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, uğradığı zararları kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, kendisine güvenli bir gelecek kurmaya çalışırken var olan gücünü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada suyun üzerinde yürümek gördüyseniz:

  • İyi niyetli yaklaşımlarınız takdir edilmiyor.

Rüyada suyun üzerinde olmak yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına inanılır.

Rüyada suyun üzerinde uyumak sosyal hayatta rüyayı gören kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına rivayet etmektedir.

Rüyada suyun üzerinde durmak bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine, fesat ve kötü kimselerden olacağına, kişinin kindar bir tutum sergileyeceğine yorulur.

Rüyada suyun üzerinde kaymak gireceği başka işlerde çok büyük kazanç sağlayacağına, yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına tabir olunur.

Rüyada suyun üzerinde yürümek tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına fakat emeline ulaşamayacağına, dualarının karşılığını alacağına ve kendisini çok rahat, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada akan suyun üzerinde yürümek yaşanacak tatsızlıklar yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, sorunlarının da son bulacağına delalet eder.

Rüyada suyun üzerinde oturmak böylece eline geçen bir miktar para sayesinde işlerini hiç olmadığı kadar iyi şekilde sürdüreceğine ve sevdiği kişileri de yanına alarak çok başarılı işlere imza atacağına, korkularından kurtulacağına, hayata karşı cesaretleneceğine delalettir.

Rüyada suyun üzerinde ev görmek şanssızlıklardan ve uğursuzluklardan bunalan rüya sahibinin psikolojisinin giderek bozulacağına, kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine inanılır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.