Rüyada suyun içinde

Rüyada suyun içinde sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, yılların emeği olan sermayesi ile iş hayatında edindiği bilgileri bir araya getirerek, cesaret ve inançla hareket edeceğine, iş hayatında ve aile hayatında huzurlu günler göreceğine ve dürüst ve helal para kazanmak için alınteri dökerek çalışan biri olacağına, hayali kurulan eve ulaşmaya, işte başarılı adımlar atılacağına, yeni ve daha büyük hedeflere göz dikileceğine, prestij kaybı yaşanacağına, hayatına kendisine güç ve moral verecek bir kişi gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada suyun içinde gördüyseniz:

  • İyi yaptığınız işler kanalıyla para kazanma olanağı bulabilirsiniz.

Rüyada suyun bitmesi günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına, görülen tanıdık erkek aile büyüklerinden biri ise dileklerin allah katında kabul göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada suyun süt olması sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa, eşi ile problemler yaşayacağına işarettir.

Rüyada suyun kuruması hayallerini yerine getirmeyi başaracağına, kırdığı kalp nedeniyle ah alacağına delalet eder.

Rüyada suyun durulması umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine işarettir.

Rüyada suyun tükenmesi hayır getirecek ve iş dünyasında sarsılmaz bir yer edinilmesine katkı sağlayacak kişiler ile ortak olunacağına, her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına, yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada suyun buharlaşması çok büyük girişimlerde bulunularak hem kazanç elde etmeye hem de işleri düzeltmeye çalışılacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde atlatacağına delalettir.

Rüyada suyun artması kısmetin yaşanacak olan kötü bir olay yüzünden tamamen kapanacağına, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine delalettir.

Rüyada suyun bulanması çok hayırlı şeylere, hayırlı ve güzel haberlerin alınması sayesinde işlerin çok hayırlı bir hale geleceğine işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.