Rüyada suyun içinde kara kedi görmek

Rüyada suyun içinde kara kedi görmek inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, doğru kararların alınacağına, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, komşularla ters düşüleceğine, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına, mutluluk dolu haberler alacağına, yeni ortamlarda popüler bir kişi olup, herkesin ilgisinin çekileceğine, edindiği deneyimi gelecekte daha iyi işler yapmak için kullanacağına, devlete hizmet etmeye inanılır.

Rüyada suyun içinde kara kedi gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızı, çocuklarla ilgili konuları veya yaratıcılık gerektiren işleri ilgilendiren alanlarda kalıcı adımlar atabilir, geleceğe dönük planlar yapabilirsiniz.

Rüyada suyun içinde kara kedi görmek uzun süreden beri ödenemeyen borçlarını ödeyeceğine, stresten ve sinirden uzak bir hayat seçeceğine ve kendisine çok iyi baktığı, dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına, arsız ve yüzsüz kimselere uyacağına delalettir.

Rüyada suyun içinde kara sinek görmek sorununu kolayca çözeceğine, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada suyun içinde kara yılan görmek üstüste kazanılan başarılar sayesinde prestij sahibi biri olunacağına, şimdilik yalnızlıkla dolu günler geçirileceğine delalettir.

Rüyada evin içinde kara kedi görmek yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, aradaki buzları eriteceğine alamet etmektedir.

Rüyada suyun içinde kedi yavrusu görmek parasal ve ruhsal sorunların artacağına, maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına rivayet eder.

Rüyada suyun kara dönüşmesi aile  hayatında tartışmalar ve sürtüşmeler yaşanacağına, adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kara kedi ve kara köpek görmek çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına, çok büyük üzüntü duyacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Rüyada kara kedi görmek rüya sahibinden öğrendiklerini ona karşı koz olarak kullanacağına, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine ve bu durumdan ötürü çok büyük başarılar elde edeceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments