Rüyada suyun içinde hamur görmek

Rüyada suyun içinde hamur görmek şansının açılacağına, en doğru şekilde öğreneceğine, mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına, çok üzüleceğine ve de bir süre toparlanamayacağına, geçimini sağlamanın dışında, eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine yatırımlar yapıp, ailesine daha güzel günler yaşatmak için uğraşacağına, geçim derdinin sona ereceğine, yapılan işte büyük başarı sağlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada suyun içinde hamur gördüyseniz:

  • Bazı konularda kendinizi zayıf hissedebilir veya bazı kararlarınızı sorgulayabilirsiniz.

Rüyada suyun içinde hamur görmek bol kazanç elde edeceğine, kendisine düşmanlık besleyen kişiler tarafından zarara uğratılacağına ve hayırlı olarak girdiği bir işin kendisine zarar verecek bir duruma döneceğine işaret eder.

Rüyada suyun içinde yaşamının yoluna gireceğine, ihtiyacı olan çarelerin, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına rivayet eder.

Rüyada hamur içinde para görmek borçları olanların maddi olarak ellerinin genişleyeceği ve tüm para sıkıntılarının sona ereceğine, her açıdan kuvvet sahibi olunacağından, iş konusunda da istenilen başarıların elde edileceğine işaret eder.

Rüyada evin içinde hamur görmek zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine, maddi olarak ferahlık yaşanacağına, o kişilerden güzel sözler duyulacağına delalet etmektedir.

Rüyada hamur içinde altın görmek kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, gülen yüzünün solacağına işarettir.

Rüyada suyun içinde dua etmek anne babaya müjde verileceğine, kendi işinin sahibi olunacağına, gülüp eğleneceğine inanılır.

Rüyada suyun içinde uçmak yeni işler peşinde koşulacağına, kendisini baştan çıkarmak isteyen veya kötü yola düşürmeye çalışan kimselerin tuzağına düşmeyerek, her an allah’a sığınıp, onun istediği yoldan gideceğine alamet eder.

Rüyada suyun içinde sürüklenmek aksilikler yüzünden kısa sürede büyük kazanç getirecek bir işin elden kaçacağına, bir sebeple bütün çalışmalarının boşa gideceğine, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.