Rüyada susuz at görmek

Rüyada susuz at görmek kişisel kavgaların son bulacağına, üzüntülerin sevince döneceğine, gidilen yolda çok başarılı bir kariyere sahip olunacağına, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına, hasret kaldığı kişilere kavuşacağına, yersiz yere suçlanacağına, hane halkı arasına nifak sokan bir kişinin varlığına ve sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada susuz at gördüyseniz:

  • Yapmak istediklerinizin bilincinde, kararlı bir şekilde hareket edeceksiniz.

Rüyada susuz at görmek fedakârlıklar yapacağına, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada susuz kalmak dertlerine çare bulacağına, kısmetlerinin bolluğu ile elinin daralmayacağına alamet eder.

Rüyada susuz çiçek görmek ancak bunun için bir hayli geç kaldığına da alamet olan rüya, güvenilip sır paylaşılan kimselerin, bu bilgileri rüya sahibini arkadan vurmak için kullanacağına, ev sahibi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada susuz hamam görmek hayallerine kavuşmaları için gereken şeylerin sağlanacağına, işinin, gücünün ve şansının yaver gideceğine yorulur.

Rüyada susuz toprak görmek gerek maddi gerek de manevi anlamda mutluluğu yakalayacağına, dertlerinin artacağına yorulur.

Rüyada susuz köpeğe su vermek hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine, yapacağı planların altüst olacağına delalettir.

Rüyada susuz dereye düşmek çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine, çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine ve sıkıntı çektiği konularda çok doğru ve başarılı adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada susuz havuzda yüzmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına, mutluluk dolu haberler alınacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.