Rüyada süpernova görmek

Rüyada süpernova görmek dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine allah tarafından nasip edileceğine, maddi açıdan ferahlamaya, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine, çok uzun zamandan beri yaptığı işte çeşitli sorunlar yaşayacağına, hayatını düzene sokmak için yapacağı şeylerin ters tepeceğine, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine işarettir.

Rüyada süpernova gördüyseniz:

  • Planladığınız haraket tarzından şaşmamalısınız.

Rüyada süpernova görmek içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına, yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine, hastalıklara şifa bulunacağına alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

6 yorum “Rüyada süpernova görmek

    • İnanir misin ben de hatta enerjisi dünyaya sıçrıyordu oturduğumuz bölge mavi bir elektrik alanla kaplanıyordu

    • Aynı ruyayi ben de gördüm aydan parlak dalga halinde gittikce genişleyen bir supernova dün gece.

  1. ben rüyamdaki rüyada bir inşaat alanının tepesinde aniden evrenin her yerinde mavi benekler çıktığını ardından gökyüzünün tamamen kapladığını gördüm. bir kaç ay sonra o rüyayı yaşadım çok garip bir histi.

  2. Ben Betelgeuse patlaması gördüm gökyüzünde. O kadar parlaktı ki, dolunaydan bile daha parlaktı. Gece gölgemiz oluşuyordu

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.