Rüyada sulu kar yemek

Rüyada sulu kar yemek kişinin kendisi için iyi dileklerle girdiği işlerin kendisine kar getirmesine sadece sayılı günlerin kalmış olacağına, edilen duaların allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, kötü niyetli bir kişinin başa açacağı bela yüzünden uzun süre sorunlarla boğuşulacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına, yapılması planlanan yeniliklerin aksayacağına, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, bu gücü sıkıntıların ve sorunların çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözülmesi için kullanacağına, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına tabir olunur.

Rüyada sulu kar yemek gördüyseniz:

  • Beklediğiniz bir para veya haberdeki gecikme rahatsızlık verebilir.

Rüyada sulu sulu portakal yemek elinde bulunan ve kendisini çok daha zor durumlarda idare etmesi için sakladığı bir miktar parayı yeni işi için harcayacağına, işlerindeki verimin her geçen gün daha fazla artacağına yorulur.

Rüyada sulu sulu armut yemek verilen emeklerin boşa gideceğine, zor durumda kalınacağına yorulur.

Rüyada sulu sulu şeftali yemek cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına işaret eder.

Rüyada sulu sulu erik yemek işlerin çok yakın bir zaman içinde çözüme kavuşmasına yardım edeceğine, yolunun açılacağına, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sulu sulu karpuz yemek yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada sulu yağ görmek kendisini aşan sorunlarla karşılaşacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına ve çok zor bir dönem geçirileceğine delalet eder.

Rüyada sulu yemek sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayatının kolay ve güzel geçeceğine tabir olunur.

Rüyada sulu tarla tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, düşkün kimselerin yardımına koşacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.