Rüyada sultan papağanı sevmek

Rüyada sultan papağanı sevmek sevilen kişiler ile çok hayırlı bir karar verileceğine, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine ya da bir takım fırsatlar yakalayacağına, başının hiç dara düşmeyeceğine ve mutlu bir hayatı olacağına, sevdiklerine kavuşacağına, hayatına huzur ve sakinlik geleceğine, şansının yaver gideceğine, kısmetlerinin her daim açık olacağına, hayatının zorlaşacağına, işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına bu nedenle de üzülerek yataklara düşeceğine, sorunlu bir durumla karşılaşacağına, böylece hayırlı bir yola girileceğine işaret eder.

Rüyada sultan papağanı sevmek gördüyseniz:

  • Terbiyenizi elden bırakmadan olaydan sıyrılmaya bakmalısınız.

Rüyada sultan papağanı sevmek işlerindeki verimin ve bereketin düşeceğine, yaşayacağı sorunlar nedeni ile kurulu düzeninin ve huzurunun da berbat olacağına, kişinin karamsar ve üzgün ruh halinden kurtulacağına yorulur.

Rüyada iki tane sultan papağanı görmek yüklü miktarda bir para yardımı alınacağına, elini attığı her işten hayırlısıyla ve alnının akıyla çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil sultan papağanı görmek başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, kolay kolay pes etmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yavru sultan papağanı görmek bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine, en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz sultan papağanı görmek çok huzurlu ve mutlu olması için elinden gelen herşeyin en iyisini gerçekleştireceğine, küs kimselerin barışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mavi sultan papağanı görmek iş hayatının çok sorunlu bir hal alacağına, sağlığın bozulma noktasına geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sultan papağanı sıkıntısız ve rahat bir hayata sahip olunacağına, elinde bulunan imkânları karşısına çıkan bazı sorunlardan ötürü kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada sultan papağanı yakalamak rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, iş dünyasında çok kötü ve zor zamanların yaşanacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments