Rüyada suda yüzen ayı görmek

Rüyada suda yüzen ayı görmek kimseye muhtaç olmadan ve el açmak zorunda kalmadan yaşayacağına, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, aradaki akrabalık bağının, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, kalp kırmayacağına, çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına, sorumluluk alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine alamet etmektedir.

Rüyada suda yüzen ayı gördüyseniz:

  • Duygusal tepkiler vermeniz durumunda yaptığınız özel planlar bozulabilir.

Rüyada suda yüzen örümcek çok mutsuz olacağına, hastalanacağına, işini kaybedeceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına tabir olunur.

Rüyada suda yüzen ayı görmek sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına delalet eder.

Rüyada suda yüzen kaz görmek zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına, yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine rivayet eder.

Rüyada suda yüzen yumurta alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına inanılır.

Rüyada suda yüzen ördek sevdiği kişi ile ilgili olarak kıskançlık duyacağına, amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına inanılır.

Rüyada suda yüzen bebek görmek aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına, kısmetinin kendinden yana olacağına alamet etmektedir.

Rüyada suda yüzen fare görmek rüya sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına tabir olunur.

Rüyada suda yüzen hayvanlar görmek yaşanan tüm sürtüşmelere rağmen bir türlü orta yolun bulunamayacağına, büyük bir üne sahip olunacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.