Rüyada subay görmek nedir

Rüyada subay görmek nedir sorunların yakında çözüme kavuşacağına, psikolojik olarak sıkıntılı bir dönem geçireceğine, maddi ve manevi olarak çok daha iyi bir duruma geleceğine, iş hayatında yeni kapılar açılacağına, bir sebeple çok büyük bir beklenti içine gireceğine, hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine, şansının ve kısmetinin de ömür boyu açık olacağına, aile hayatı içinde ve çok huzurlu bir şekilde yaşamaya ve hane içerisinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, hedeflediği kazancı elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada subay görmek nedir gördüyseniz:

  • Aslında insanların, isteklerinize fazla direnemeyecekleri bir yapıya sahipsiniz.

Rüyada subay görmek yersiz yere suçlanacağına, adının hiç yok yere lekeleneceğine, bir sebeple ruhen güçsüz düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada subay görmek nedir mutlu günler yaşanacağına, sevinileceğine, yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine ve işlerinin çok iyi gittiği dönemlerde bile büyük bir endişe duyacağına yorulmaktadır.

Rüyada bayan subay görmek kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, rahat edeceğine inanılır.

Rüyada subay okulu görmek yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada emekli subay görmek allah’tan ne dileği varsa hepsinin gerçek olacağına, ferah bir haneye sahip olunacağına işarettir.

Rüyada subay astsubay görmek işten ve güçten el etek çekileceğine, beklenmedik kimselerden duyulacak kötü sözler yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına ve sosyal açıdan da içine kapanık bir döneme girileceğine tabir olunur.

Rüyada asker subay görmek atılıma geçeceğine, rüya sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşının subay olduğunu görmek elinin kolunun bağlanacağına, kendisini çok çaresiz ve çözümsüz hissedeceğine, çok istenen bir konuda geri adım atılacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.