Rüyada su serpildiğini görmek

Rüyada su serpildiğini görmek çeşitli projeler ortaya koyacağına, buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine ve geçici bir ayrılık yaşanacağına, sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına, eline geçen kazancın bereketsiz olacağına, girilen işlerde şansın yüksek olacağına, borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına, elinde bulunan işlerde sorunlar yaşayacağına, yaşamının da istediği şekilde ilerleyerek her geçen gün çok daha güzel olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada su serpildiğini gördüyseniz:

  • İmkansız olana değil yapabileceklerinize odaklanmalısınız.

Rüyada su serpildiğini görmek parasal olarak bir kriz yaşanacağına, kurulan hayallerin deyim yerindeyse tek tek suya düşeceğine, onunla mücadele etmekten çekinmeyeceğine fakat rakibinin kendisinden güçlü olması nedeni ile zorlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada üzerine su serpildiğini görmek anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına ve uzun zamandır muzdarip olunan bir rahatsızlığın geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tuz serpildiğini görmek insanlar arasında iyi anılır olacağına, kendisiyle daha fazla ilgilenmek suretiyle sosyal yaşantısını güçlendireceğine delalettir.

Rüyada un serpildiğini görmek eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments