Rüyada sol orta parmağın kesilmesi

Rüyada sol orta parmağın kesilmesi allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine ve ahirette çok mutlu olacağına, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına ve bu durumun uzun süre böyle devam edeceğine, canını ve malını hiçe sayacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, parasına da para ekleyeceğine, kazanç kapılarının kapanacağına, özellikle daha çok gelir getiren bir işe sahip olunacağına, kısa bir toparlanma aşamasından sonra tekrar kazanç elde edebilecek aşamaya geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada sol orta parmağın kesilmesi gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızı ön planda tutmanızda fayda var.

Rüyada orta parmağın kopması sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine, sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına rivayet etmektedir.

Rüyada orta parmağın yaralanması gidilen yolda çok büyük başarılar kazanılacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine ve küs insanların barışacağına işaret eder.

Rüyada sol orta parmağın kesilmesi rızkının genişleyeceğine, parasının ve malının da artacağı işler yapacağına, kötü haberlerin alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada orta parmağın ikiye ayrılması iş ve mekan değiştireceğine, çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına işaret eder.

Rüyada orta parmağın morarması maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına işarettir.

Rüyada orta parmağın kanaması içinde bulunduğu sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtulacağına, ihtiyaçlarının ve eksiklerinin artacağına işarettir.

Rüyada orta parmağın kesilmesi maddi durumun yakında karşılaşılacak kötü bir sürpriz yüzünden çok bozulacağına, sert bir tutum sergilenmesinden ötürü büyük bir zarara uğranılacağına, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, istediği herşeye sahip olacağına delalet eder.

Rüyada orta parmağın şişmesi bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, elinin bolluk göreceğine, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine ve çok daha iyi fırsatlar ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.