Rüyada sol göz kapağının kanaması

Rüyada sol göz kapağının kanaması müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, üzülmeye veya keder içinde bulunmaya, sorunlu bir dönem geçirileceğine, hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına, güzel ameller işleyeceğine, karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına, hanesine bolluk geleceğine ve geçiminin kolaylaşacağına, elindeki malların gideceğine, bir süre iş bulmakta zorlanacağına işaret eder.

Rüyada sol göz kapağının kanaması gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişileri memnun etmenizi sağlayacak plan değişiklikleri yapmanız gerekebilir.

Rüyada diz kapağının kırılması büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine, neşesini ve ağız tadını yitireceğine, mutsuz olacağına inanılır.

Rüyada göz kapağının açılmaması çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada göz kapağının kopması kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine, çok pişmanlık duyacağına, helal ve bol rızka kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada diz kapağının çıkması ilerde kişinin başına türlü sıkıntılar geleceğine, çekilen yükün hafifleyeceğine tabir olunur.

Rüyada sol göz kapağının kanaması çok kötü günler geçireceğine, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına, işsiz olarak geçen zamanların zararını çıkarmak için kendisini çok yoracağına, evini geçindirmek ve hayatını sürdürmek için alınteri dökerek kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada diz kapağının kayması girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, sorunlarındanq yavaş yavaş kurtulacağına ve epey bir zamandan beri rahatsızlık duyduğu konuları düzeltmek için çaba göstereceğine alamet eder.

Rüyada göz kapağının yırtılması barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına, insanların birbirine kenetleneceğine, sevdiği insanlar için tüm imkanlarını seferber edeceğine delalettir.

Rüyada telefon kapağının kırılması neşesinin ve huzurunun yerine geleceğine, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.