Rüyada sol bacağından kanadığını görmek

Rüyada sol bacağından kanadığını görmek kendisi için en uygun kararları vereceğine ve allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, çok kötü durumlara düşüp zarara uğramaya sebep olan şanssızlığın kısa zamanda kırılacağına, sevinçli haberler geleceğine, rahat bir hayat süreceğine, çok mutlu olunacağına, yeni ve rahat bir hayata sahip olacağına delalet eder.

Rüyada sol bacağından kanadığını gördüyseniz:

  • Resmi kuruluşlarla ya da otorite konumundaki kişilerle sorunlar yaşayabilirsiniz veya seyahatler sırasında aksilikler yaşanabilir.

Rüyada sol bacağından kanadığını görmek işle ilgili olarak açılan kapıların kendisine büyük hayırlar getireceğine, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına işarettir.

Rüyada bacağından tutmak sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına ve rahata ereceğine, herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına ve aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde aile büyüklerinin araya girmesi ile biteceğine işaret eder.

Rüyada sağ bacağından yaralanmak rahata ereceğine, yaşama sevincine kavuşacağına, aile içinde anlaşmazlıklar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bacağından kan akmak muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden ihanet görüleceğine işaret eder.

Rüyada bacağından çekilmek hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine, insanlarla tartışacağına alamet eder.

Rüyada sol bacağından vurulmak işle ilgili inzivaya çekileceğine, verilen emeklerin boşa gideceğine, iş hayatında ve aile hayatında bereketin düşeceğine, ister istemez zor bir duruma düşüleceğine, fayda getirmeyecek kimselerle muhatap olunacağına delalet eder.

Rüyada bacağından kıl çıktığını görmek hayalini kurduğu herşeye sevdiği kişilerden alacağı destek ile kavuşacağına, çok büyük bir maddi zarara uğramasına rağmen işlerini iyi bir şekilde düzelteceğine delalettir.

Rüyada bacağından okla vurulmak akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, maddi imkânlarının çoğalacağına, rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine işarettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.