Rüyada siyah yumurta

Rüyada siyah yumurta gelişmelerin olacağına, kişinin açığını arayan bir yöneticinin eline koz verilmesi halinde iş hayatının zora gireceğine, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, çok istenen bir konuda geri adım atılacağına, gergin anların nişan atma veya söz bozma durumlarına neden olacağına, güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına, gönül yaralarının iyileşeceği, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine işarettir.

Rüyada siyah yumurta gördüyseniz:

  • Yeni düşünceler üretecek, olayların gelişimine hemen uyum sağlayacaksınız.

Rüyada siyah pantolon siyah gömlek giymek istediği kadar çocuğun allah tarafından kendisine nasip edileceğine, ayrı kaldıklarına kavuşacağına, maddi ve manevi olarak güçleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah siyah böcek görmek yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine, çok üzüleceğine ve daha sonra gelecek güzel haberler ile çok büyük bir sevinç yaşayacağına delalettir.

Rüyada siyah siyah yılan görmek hayırlı kazançlar elde edileceğine, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, başarıya giden yolların açılacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine işarettir.

Rüyada siyah tavuk ve siyah civciv görmek büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada siyah ayakkabı siyah çorap giymek kararsız kalınmasından ötürü büyük bir parasal kayba uğranacağına ve zorluk çekileceğine, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada siyah köpek ve siyah yılan görmek kişinin kendisi için iyi dileklerle girdiği işlerin kendisine kar getirmesine sadece sayılı günlerin kalmış olacağına, herkesin gönlünü kazanacak hayırlı bir iş yapacağına rivayet eder.

Rüyada siyah siyah inek görmek yeni bir sosyal hayata adım atılacağına, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah süt gidilen yolda çok büyük başarılar kazanılacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments