Rüyada siyah terlik giymek

Rüyada siyah terlik giymek telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine, bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına, maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine, sorunların günden güne artacağına, onlarla keyifli zamanlar geçireceğine, sorunlarından, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, rahata kavuşacağına, feraha ereceğine, işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine ve hayatta çok başarılı olacağına, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine delalettir.

Rüyada siyah terlik giymek gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizde bir hastalık olabilir.

Rüyada siyah terlik atmak işine daha büyük bir hevesle sarılacağına, elde bulunan mal mülkün bir kısmını beraberinde götürecek bir işe girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah terlik giymek mutluluğunun büyüyeceğine, çok güzel günler göreceğine rivayet eder.

Rüyada siyah tüylü terlik sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, eline geçen bazı işlerde zarar edeceğine, ortaya koyduğu projelerin kıskanan kişiler tarafından kötüleneceğine, bulunduğu bir ortamda istemediği bir tartışmaya gireceğine ve hayal ettiği şeylere çok emek verdiği halde bir türlü kavuşamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada siyah terlik çıkarmak kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, maddi anlamda refahının yerinde olacağına rivayet eder.

Rüyada siyah terlik yıkamak sıkıntılardan kurtulup ferahlamaya, güzel başlayan çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine rivayet eder.

Rüyada yeni siyah terlik görmek uykusunda ne kadar bel ağrısı çekerse o kadar rahatlayacağına, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine işaret eder.

Rüyada siyah renk terlik görmek bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine ve başarısız olacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada siyah yeni terlik görmek rahat bir nefes alınacağına, işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına, bazı kişiler ile gireceği bir işte kısa süreli bir başarının ardından üzüleceği bir duruma düşeceğine delalet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.