Rüyada siyah şal giymek

Rüyada siyah şal giymek rüyayı gören kişinin kendisi işini kuracağına, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sorunlarına bir yenisinin daha ekleneceğine, aynı zamanda da kesesini daha fazla doldurmayı başaracağına, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, muradın yerine geleceğine, kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına, bir sebeple çok büyük bir üzüntü yaşanacağına, hane içinde samimiyetin ve dürüstlüğün baki kalacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah şal giymek gördüyseniz:

  • İkili ilişkilerinizde duygusaldan ziyade fiziksel açıdan şanslısınız.

Rüyada siyah pantolon siyah gömlek giymek yakın akrabadan gelecek habere, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah siyah böcek görmek işlerin düzene gireceğine ve eğitim konusunda yeni bir sayfa açılacağına, rahat bir yaşama kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah siyah yılan görmek kendisini ferahlamış hissedeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iflas edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah tavuk ve siyah civciv görmek çok büyük ve başarılı birkaç hamle ile çok daha hayırlı bir yola gireceğine, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına, ağlayacağına, moralsiz ve tatsız günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada siyah ayakkabı siyah çorap giymek sorunlarını ve sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine, ihtiyaçlarını giderebileceğine delalet etmektedir.

Rüyada siyah köpek ve siyah yılan görmek sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah siyah inek görmek maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine, her istediği şeyin gerçekleşeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah şal hasret giderileceğine, zarar ettiği işleri kara geçireceğine, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments