Rüyada siyah papatya görmek

Rüyada siyah papatya görmek haksızlığa uğranacağına, zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçirileceğine, endişe duyulacak bazı olaylar yaşanacağına, pek çok açıdan moral bulunacak güzel bir döneme girileceğine, kazancının, başarısının ve mutluluğunun artacağına, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, kendine olan inancının, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine inanılır.

Rüyada siyah papatya gördüyseniz:

  • Siz farkında olmasanız da, çevrenizdeki kişiler bazı tavırlarınızı eleştiriyor olabilirler.

Rüyada siyah papatya görmek eğer bu durum başarılı olursa rüya sahibi ile tanıdığı arasında çok büyük bir bağ kurulacağına ve çok büyük bir huzura erileceğine, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada mor papatya maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine, doğru iş ortaklığı yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada tek papatya görmek herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, verilen bir sözün yerine getirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada papatya tarlası işlerinin hafifleyeceğine, maddi imkanlarının çoğalacağına, yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine alamet eder.

Rüyada papatya ekmek dost sanılan kişilerin yüz çevireceğine, güvenilen kimselerle yapılan işlerde de yarı yolda kalınacağına, solan yüzünün güleceğine ve elinin de bolluğa kavuşacağına işarettir.

Rüyada papatya görme projelerin ve ortaya konulacak olan çalışmaların büyük bir prestij sağlayacağına, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada görülen papatya yaptığı işle herkesi memnun edeceğine, karşılıksız bırakmayacağına işarettir.

Rüyada papatya kaynatmak hayatın yoluna gireceğine, zorlukların ortadan kaldırılacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments