Rüyada siyah ördek yakalamak

Rüyada siyah ördek yakalamak insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına ve sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, kendisine yeni bir ev ve bu evin içine yeni eşyalar alacağına, çevresindekilerin gerçek yüzlerinin ortaya çıkacağına, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, tabiri caizse hedefi on ikiden vuracağına, mutlu ve huzurlu olunacağına, çocuk sahibi olunacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, önceden başarılı ve yetenekli olduğu işte artık aynı performansı ve yeterliliği gösteremeyeceğine, işlerinin allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına tabir olunur.

Rüyada siyah ördek yakalamak gördüyseniz:

  • Her ne kadar atmosfer kuralları çiğnemek, dengesiz veya istikrarsız davranmak konusunda herkesi teşvik etse de, mevcut durumların sizi engelleyen veya kısıtlayan tarafları ya da sınırları konusunda gerçekçi olmanız gerekiyor.

Rüyada siyah ördek bundan menfaat elde edeceğine ama yaptığı yanlış nedeni ile artık huzurunun kalmayacağına, aradığı çareleri bulacağına, şifa bulacağına, güzelleşeceğine alamet eder.

Rüyada siyah ördek öldürmek sevinileceğine, gereksiz yere bazı tartışmaların odağında kalınacağına işaret eder.

Rüyada siyah ördek yakalamak mal ve mülk sahibi olmaya, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, bazı şartlardan ötürü yeni işlere girmek zorunda kalınacağına yorulmaktadır.

Rüyada yavru siyah ördek görmek zararlı kişilerden uzak durulacağına, rızkın genişleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah ördek görmek ne demek ün ve itibar sahibi olacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah ördek avlamak sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına ve rüyayı gören kişinin bu konuda çok büyük bir kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah ördek saldırması ticaretinin de bozulmayacağına, üzüleceğine, masrafların altında kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada siyah ördek ısırması her ne kadar çabalasa, elinden geleni yapsa da pek çok zorlukla karşılaşıp, göğüs germek zorunda kalınacağına, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine işaret eder.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.