Rüyada siyah mercimek

Rüyada siyah mercimek başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, önündeki engellerin ortadan kalkacağına, her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, aile hayatında yaşanan sorunların yavaş yavaş unutulacağına, büyük bir borcun altına gireceğine, başarıdan başarıya koşacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine, arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah mercimek gördüyseniz:

  • Belli bir durumun sonsuza kadar statik kalmayacağını fark etmeniz bir rahatlama sağlayabilir.

Rüyada siyah pantolon siyah gömlek giymek sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına, isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah siyah böcek görmek maddi yükümlülüklerin artacağına, talihsiz bir durumla karşı karşıya kalınacağına yorulur.

Rüyada siyah siyah yılan görmek sıkıntılarının ve problemlerinin artacağına, çok büyük zararlar edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah ayakkabı siyah çorap giymek başarılarının hiç eksilmeyeceğine, amacına ulaşmayı başaracağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah köpek ve siyah yılan görmek kariyer edineceğine yorulur ve bu kişinin kendisi için şans olacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine yorulur.

Rüyada siyah tavuk ve siyah civciv görmek sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine, çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine ve bu parayı hayır getirecek işler için kullanacağına işaret eder.

Rüyada siyah siyah inek görmek hayal kırıklığı yaşayacağına, beklentilerinin gerçekleşeceğine, arzularının yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına delalettir.

Rüyada siyah şal kişinin tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine ve bu dönemde alınan her türlü kararın kişinin hayatında dönüşsüz etkiler bırakacağına, rüya sahibini üzmeyi planlarken tam tersine yüzünü güldüreceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments