Rüyada siyah köpek taş atmak

Rüyada siyah köpek taş atmak yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına, eline geçen fırsatların bazı olaylar yaratacağına, cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine, çalışmada çıkan bir sorun yüzünden baş ağrısına sebep olacak bir kişiden öneri alınacağına ve deyim yerindeyse bu kişinin gevezeliklerinin ve boş boğazlıklarının çekileceğine, söylediği bir sözden ötürü pişmanlık duyacağına, maddi ve manevi olarak bazı sorunlarla karşılaşılacağına, dost ya da akrabalarından birinin yardımı sayesinde gireceğine, sorunlarını bitireceğine, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah köpek taş atmak gördüyseniz:

  • İş hayatınızı, ailenizi ilgilendiren konuları veya sağlığınızı daha çok ciddiye almalı, detaylı planlar yapmalısınız.

Rüyada siyah köpek ve siyah yılan görmek sağlığını geri kazanacağına, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına işaret eder.

Rüyada siyah süs köpek görmek işini kaybedeceğine, parasız ve ekmeksiz kalacağına, tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına fakat emeline ulaşamayacağına, maddi zarara gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah köpek okşamak işlerinin yoluna gireceğine, makamının tehlikeye gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah yatan köpek daha derin bir ruhani hayata sahip olması ile beraber çevresindekilere de inancı hakkında doğru bilgiler vermeyi vazife edineceğine, büyük üzüntü verecek bir haber alınacağına ancak daha sonra aile büyüklerinden birinin ya da anne babanın vereceği destek sayesinde her şeyin düzeleceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah iri köpek görmek düzeninin bozulacağına, can derdine düşeceğine ve bu nedenle de çok mutsuz olacağına rivayet eder.

Rüyada siyah zararsız köpek içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına, zengin olmak için suç işlemekten de çekinmeyeceğine alamet eder.

Rüyada siyah köpek görmek bir düşmanın kötü haberini almaya, rüya sahibinin deyim yerindeyse ayağına taş takılmadan ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yavru köpek siyah onun her zaman başında olacağına, üzüntülerini bölüşeceğine, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.