Rüyada siyah gözlü birini mavi gözlü görmek

Rüyada siyah gözlü birini mavi gözlü görmek derin bir nefes alacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, keyiflerinin yerinde olacağına, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine, bundan sonra onlarla mutlu ve mesut yaşayacağına, ancak yakın bir zaman içinde atacağı bazı adımlar sayesinde çok rahat edeceği ve büyük bir ferahlık yaşayacağı bir döneme gireceğine, etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah gözlü birini mavi gözlü gördüyseniz:

  • Yanlış adımlar atmanız, yanlış anlaşılmanız veya kararsız kalmanız planlarınızı bozabilir.

Rüyada siyah gözlü birini mavi gözlü görmek ummadığınız bir yerden elinize mal geleceğine, hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada kahverengi gözlü birini mavi gözlü görmek kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına, yaşanan büyük sorunlar ve sıkıntılardan sonra çok daha büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalınacağına, yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına, ağır bir hastalık ile baş etmek zorunda kalınacağına ve bu sebeple aile hayatının da bozulacağına işaret eder.

Rüyada mavi gözlü olmayan birini mavi gözlü görmek hayatın yoluna gireceğine, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına, parasının ve malının da artacağı işler yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada kahverengi gözlü birini yeşil gözlü görmek çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacağına, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah mavi gözlü köpek görmek ona ön ayak olacak kişilerin karşısına çıkacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine işaret eder.

Rüyada mavi gözlü siyah kedi görmek sohbetinin bozulacağına, zarar etmeyeceğine alamet eder.

Rüyada birini mavi gözlü görmek duyduğu hiçbir şeye inanmayacağına, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, endişelerin son bulacağına ve büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine delalettir.

Rüyada siyah saçlı mavi gözlü bebek görmek kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, iyi evlilikler yapmaya, evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine, kendisiyle beraber sevdiklerinin de iyi yaşaması için elinden geleni yapacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments