Rüyada siyah giysi görmek

Rüyada siyah giysi görmek kötü günlerin biteceğine, girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, kazancın katbekat artacağına, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine, kimseyle konuşmayacağına, sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun ortadan kalkacağına, çocuklarının fazla olacağına, büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına, işine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah giysi gördüyseniz:

  • Olaylar yatıştıktan sonra, ne yönlü bir tavır alacağınızı belirleyebilirsiniz.

Rüyada siyah giysi görmek yeni alanlara yöneleceğine, işlerin rayından çıkacağına, mesleki anlamda geriye düşüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah giysi maddi ve manevi açıdan çok büyük zarara uğrayacağına, kazancın artmasına işaret eder.

Rüyada siyah giysi giydiğini görmek her şeyin ters gideceğine, kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, atılıma geçeceğine delalettir.

Rüyada bol giysi hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada giysi yırtılması maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, elde bulunan bazı taşınmazların elden çıkartılacağına işaret etmektedir.

Rüyada giysi dikmek kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına bunun da rahat şekilde yaşamasına vesile olacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine, ele geçen kazancın yetersiz kalacağına, rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını yeterli oranda karşılayamayacağına ve zor günler geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada giysi kaybolması dince eksikliğe ve itikat bozukluğuna, kendisini çekemediği için etrafta olur olmaz laflar edeceğine yorulur.

Rüyada giysi bulamamak işlerini ve sorunlarını tek başına çözmek zorunda kalacağına, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments