Rüyada siyah fincan görmek

Rüyada siyah fincan görmek geniş bir ev satın alacağına, çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına, hayatında belanın ve uğursuzluğun kol gezeceğine, aile hayatında sürekli tartışmaların olacağına, kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına, çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine tabir olunur.

Rüyada siyah fincan gördüyseniz:

  • Zamanınızı alan veya sizi boş işlerle oyalayan kişiler olabilir.

Rüyada siyah fincan görmek iş hayatında türlü sıkıntılara düşüleceğine,  yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına, saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine yorulur.

Rüyada fincan yıkamak sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına işarettir.

Rüyada fincan toplamak elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına ve yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine, özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine inanılır.

Rüyada fincan bulmak sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına alamet eder.

Rüyada fincan görme yüksek bir makamı olacağına ve toplumda itibar göreceğine, kazancının da aynı oranda artacağına tabir olunur.

Rüyada çok fincan görmek kazancını birkaç kat arttıracağına, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine, insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına delalettir.

Rüyada cam fincan görmek insanlar tarafından sevilen ve cana yakın bir arkadaşın istenmeyen bir duruma düşeceğine, dedikoducu ve kötü kalpli bir kişinin yardıma engel olmaya çalışacağına rivayet eder.

Rüyada fincan düsürmek üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, büyük problemleri ortadan kaldırdıktan sonra çok rahat edeceğine yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments