Rüyada siyah etek giydiğini görmek

Rüyada siyah etek giydiğini görmek çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına, rüyayı gören kişinin bu arkadaşının yardımına koşacağına, çok büyük destek vereceğine, düşünceli ve dalgın olacağına, işlerinin azalacağına, düzeninin bozulacağına, borçlarının artacağına ve bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, başarıdan başarıya koşacağına ve üstüne aldığı her işi layığıyla yerine getireceğine, koltuğunun yükseleceğine, gelirinin artacağına, hayatın yoluna gireceğine, yanlışının da çevresinde deyim yerindeyse yüzünün kızarmasına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına, başarılarının azalacağına, mallarının eksileceğine yorulur.

Rüyada siyah etek giydiğini gördüyseniz:

  • Değişik ortamlarda bulunabilir ilginç insanlarla tanışabilirsiniz.

Rüyada siyah etek giydiğini görmek muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına yorulur.

Rüyada başkasının siyah etek giydiğini görmek aklındaki her şeyi hayata geçirerek, insanlardan takdir toplayacağına, her nimetin lezzetine varacağına, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve allah’ın lütuflarına ereceğine inanılır.

Rüyada birinin siyah etek giydiğini görmek yüzünün hep güleceğine, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada arkadaşının siyah etek giydiğini görmek attığı her adımda çok zarar edeceğine, işlerinin karışacağına delalettir.

Rüyada birinin uzun siyah etek giydiğini görmek hayatının bir anda renkleneceğine, içindeki sıkıntıların gideceğine, kişinin endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da arınacağına rivayet eder.

Rüyada etek giydiğini çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, masa başı bir işe gireceğine, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada dar etek giydiğini görmek aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına, zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine alamet eder.

Rüyada yırtık etek giydiğini görmek rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, karanlıkların aydınlanacağına, kıskanan kişilerin ve iş hayatında rekabet içinde olunan kişilerin yenilgiye uğratılacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.