Rüyada siyah duman ve ateş görmek

Rüyada siyah duman ve ateş görmek kişinin aşırı kibirli hareketlerinin faturasının çok ağır olacağına, işlerin açılacağına, rızkın ve kazancın artacağına, dünya nimetlerinin de daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, başarılarının artacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, bir sebeple büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine ve sevilen kişilerle yolların ayrılacağına, sorunların tamamen biteceğine, sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, çok zor günler geçirileceğine, zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, gönlünün ferahlayacağına, yaşadığı stresin biteceğine inanılır.

Rüyada siyah duman ve ateş gördüyseniz:

  • Keyifli planlar yapabilirsiniz.

Rüyada siyah duman ve ateş görmek yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine işarettir.

Rüyada ateş ve duman görmek kazançlarının gittikçe azalacağına, çok zor durumlara düşeceğine ve iş hayatı ile ilgili çok sıkıntılı bir dönem yaşayacağına alamet eder.

Rüyada ateş ve kara duman görmek çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına, sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah duman çıkması kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine ve uzun süre toparlanılamayacağına, konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına delalet eder.

Rüyada sobadan siyah duman çıkması borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına delalet eder.

Rüyada bacadan siyah duman çıkması sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, tam bu sorunlar bitti derken bir hastalık ile imtihan edileceğine inanılır.

Rüyada siyah kara duman görmek rüya sahibini savunanların ise çok sevineceğine, patlama noktasına geleceğine ve tabiri caizse sinirlerinin yay gibi gerildiği bir anda da isyan ederek içindeki herşeyi söyleyerek rahat etmeye çalışacağına delalet eder.

Rüyada gökyüzünde siyah duman görmek uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kendisini yalnız ve çok kötü hissedeceğine delalettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.