Rüyada siyah deri ceket kaybetmek

Rüyada siyah deri ceket kaybetmek kıdem atlayacağına, zarara uğrayacağına ve varlığının azalacağına, mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmaya, güzel sözler işiteceğine, maddi ve manevi olarak büyük zarar göreceğine, maneviyatının çökeceğine, işlerinin aksayacağına, doğru yatırımlar yapacağına, iş hayatındaki başarılarının artacağına yorulur.

Rüyada siyah deri ceket kaybetmek gördüyseniz:

  • Aceleciliğinizden ise hiç bir şey kaybetmemişsiniz.

Rüyada siyah deri ceket kaybetmek çok uğraş vereceğine ve en sonunda durumları düzeltip büyük bir kazanca sahip olacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine alamet eder.

Rüyada siyah deri ceket görmek sorunların günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine, yarınlara olan inancından da hiçbir zaman ödün vermeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah deri ceket giydiğini görmek uzaktan gelen çok büyük ve sevindirici bir haberden dolayı mutluluk gözyaşları döküleceğine, gelir elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah deri ceket satın almak günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, işlerini toparlayacağına tabir olunur.

Rüyada siyah deri ceket görmek ne demek iş konusunda da yeni bir atılım yapmak için niyetlenileceğine, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine işaret eder.

Rüyada erkeğin siyah deri ceket giymesi zevke sefaya ve eğlenceye dalacağına, deyim yerindeyse rüyayı gören kişinin, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada birinin siyah deri ceket giydiğini görmek kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, rahat bir hayata adım atılacağına,dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine işarettir.

Rüyada siyah deri ceket giyen birini görmek hastalıkların uzak duracağına, geçmişte yaşanan acıların unutulacağı alamet eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.