Rüyada siyah çarşaflı kadın görmek diyadinnet

Rüyada siyah çarşaflı kadın görmek diyadinnet iyi geçimin ve muhabbetin bozulacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, maddi ve manevi olarak büyük zarara uğrayacağına, evli kişiler için ise, mutlu bir yuvaya sahip olacağına, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, yaptığı çalışmaları kısa bir zaman içinde çok büyük bir zarar yüzünden iptal edeceğine, üzüntüsünü ve acısını kalbine gömeceğine, iyileşeceğine, toparlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah çarşaflı kadın görmek diyadinnet gördüyseniz:

 • Olumsuz düşünmemekte fayda var.

Rüyada siyah çarşaflı kadın görmek diyadinnet istediği noktalara geleceğine ve planladığı kariyeri yapacağına, ortak olarak işe gireceği bazı kişiler ile çok sıkıntı veren durumlardan kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah carsafli kadin bol rızık elde edeceğine, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, kendisini tanıyan insanlar ile işleri bozacağına inanılır.

Rüyada siyah carşaflı kadın görmek geçim sıkıntısı çekiliyorsa maddi açıdan rahata erileceğine, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına tabir olunur.

Rüyada siyah çarşaflı peçeli kadın görmek kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada lacivert çarşaflı kadın görmek aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına, yapılan bütün işlerde çok büyük zararlar edileceğine işarettir.

Rüyada pembe çarşaflı kadın görmek huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine tabir olunur.

Rüyada kara çarşaflı kadın görmek tabiri caizse derin bir oh çekeceğine, bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine inanılır.

Rüyada çarşaflı peçeli kadın görmek kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına, bir sebeple atılan bütün adımların daha temkinli atılması gerektiğine ve bu sayede uğranılan zararın yarı yarıya azalacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş

One thought on “Rüyada siyah çarşaflı kadın görmek diyadinnet

 1. Selamun Aleykum
  Evlilik düşündüğüm bir hanım için
  Bismillahi Lâtif zikrini çekerek istihareye yatmıştım.
  Rüya da; kapıda beliren (sanırım 3 harfli gibi) kara çarşaflı bir kadının, ” bu kadın dirliksiz bir kadın” demesi ne anlam ifade etmektedir.
  Rüyanın hatırlayabildiğim kısmı bu.
  Peki gerçekte bu hanımın dirliksiz, geçimsiz ve mutsuz edebilecek biri olduğunu mu anlatmaktadır. Istihare de gördüğüm rüyayla hayırlı olup olmadığıni nasıl anlarım.
  ALLAH hayırlıysa nasip etsin.
  Yorumunuzu nasıl ve ne kadar sürede alabilirim
  Bayramınız kutlu olsun

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.