Rüyada siyah beyaz fare

Rüyada siyah beyaz fare ileride saygın bir kimse olacağına, büyük bir üzüntü yaşayacağına, aile bireyleri ile birlikte yapılacak bir işten alınterinin fazlasıyla karşılığını bulacağına, sorunlarından ve uğradığı zarardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine, kişinin yurt dışında da ismi bilinen önemli kişiler arasında bulunacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine ve bu sayede çok büyük bir ferahlık duyacağına, herkesin çok dikkatini çekecek bir oluşuma girileceğine, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine ve candan sevilen bir kişi olunacağına, maddi olarak çok sıkıntılı durumlara düşeceğine alamet eder.

Rüyada siyah beyaz fare gördüyseniz:

  • Size öğretecekleri olan kişilerle bir araya gelebilir veya seyahatler esnasında yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Rüyada siyah beyaz bez görmek yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine bu sayede hem daha kolay bir hayat yaşama şansı elde edeceğine hem de bundan sonra çok daha rahat şekilde gelir kazanacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah ve beyaz at görmek parasız günler geçireceğine, insanlara karşı güveninin sarsılacağına işarettir.

Rüyada hem beyaz hem siyah görmek dini bütün biri olarak yaşadığı hayatı başkaları için de güzelleştirmeye çalışacağına, uğradığı haksızlığın düzeltileceğine, cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz siyah görmek yeni bir işe girileceğine, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına, maddi ve manevi olarak çok hayırlı ve mutlu olunacak bir duruma gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada siyah beyaz yüz görmek deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada siyah beyaz kolye tüm hastalıklarını, dertlerini, üzüntülerini ve acılarını unutacağına, kalabalık ve eğlenceli bir mekâna gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah beyaz tül görmek kapanan kapıların açılacağına, hayattan yana yüzünün güleceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah beyaz taş görmek yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, kişinin toplumdaki statüsünün yükseleceğine rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments