Rüyada sırtın acıması

Rüyada sırtın acıması zor günler geçirileceğine, kötü durumların ve sıkıntıların geride kalacağına, göstereceği üstün yeteneklerin takdire layık görüleceğine, bunun da kendisini en yukarılara taşıyacağına, işlerin iyiye gideceğine, borçlarının da kapanacağına, sevdiklerinden ayrı geçirdiği bir dakikanın bile kendisine azap vereceğine, haksızlıklara da karşı geleceğine, aile bireylerinden birinin sıkıntısı ile uğraşılacağına işaret eder.

Rüyada sırtın acıması gördüyseniz:

  • Sizi zorlayan veya sıkan konularla başa çıkabilmek ya da endişelerinizi azaltabilmek için olumlu düşünmeniz gerekiyor.

Rüyada sırtın terlemesi mutlu, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, sıkıntılardan kurtulmaya delalettir.

Rüyada sırtın kanaması dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına tabir olunur.

Rüyada sırtın sıvazlanması bazı yorumculara göre ise, kişinin sıkıntıların artacağına, hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine, büyük bir başarısızlık yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada sırtın acıması atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, üzüntülerin, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına yorulur.

Rüyada sırtın kıllanması zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, bozulan sağlığın düzeleceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına yorulur.

Rüyada sırtın yara olması büyük fırsatlar elde edeceğine, ilerleyeceğine inanılır.

Rüyada sırtın kaşınması esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, maddi sorunlar yüzünden eşlerin birbirlerine düşeceklerine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada sırtın tüylenmesi her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, hedeflerin gerçekleşeceğine, sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, sorunlu bir dönem geçirileceğine işaret eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments