Rüyada sırma gibi diş görmek

Rüyada sırma gibi diş görmek o işten ekmek yiyeceğine ve yanındakileri de ekmek sahibi yapacağına, geçim derdinin baş göstermeyeceğine, hayatından ve sevdiklerinden her zaman fayda göreceğine, kısa süre içinde büyük bir iş sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine, yanlış yatırımlar yapılacağına, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, yanına yeni insanlar alarak onlara bilgilerini aktaracağına yorulur.

Rüyada sırma gibi diş gördüyseniz:

  • Eski bir anı, tanıdık veya olay eski bir fikri tekrar hayatınıza taşıyabilir.

Rüyada sırma gibi diş görmek uzun bir süre bu durumla uğraşacağına ve sonunda pes edeceğine, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine tabir olunur.

Rüyada sırma işlemek kötü durumlara düşürüleceğine, uğrayacağı çok büyük maddi ve manevi zararın yanısıra her zaman doğru ve güzel şeyler ile anılan adının lekeleneceğine ve aile hayatında çok büyük tartışmaların ve neredeyse ayrılıkların yaşanacağına, kırılan kalplerin barışacağına işaret eder.

Rüyada sırma saç görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına tabir olunur.

Rüyada sırma çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına, işi ne olursa olsun severek çalışacağına ve uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada altın sırma görmek endişelerin kısa süre içinde sona ereceğine, kişinin kalbini sızlatan sorunlardan uzaklaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada gibi hissediyorum iş hayatında yapılan bir hata yüzünden zarara düşüleceğine, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine delalettir.

Rüyada kör gibi olmak üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne artacağına, nice noksanlık içinde olduğuna delalet eder.

Rüyada ay gibi parlamak kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.